Sa policë bashkiakë përballon Ilir Meta? – Rubrika “Box Pop” nis rrugëtimin në Abcnews.al

schedule23:30 - 27 Mars, 2021

schedule 23:30 - 27 Mars, 2021

Duke filluar nga sot, abcnews.al vjen për lexuesit me një rubrikë të re të quajtur “Box Pop” duke nxjerrë në pah mendimin e qytetarëve në lidhje me zhvillime të ndryshme në vend.

Problemet dhe fenomenet që hasim çdo ditë do të vijnë në “Box Pop”, arenën ku do të “grushtohen” qendrimet e qytetetarëve, të gërshetuara edhe me satirën e gazetarit Ermal Vaka.

Tematikat do të jenë të larmishme në “Box Pop”, po ashtu edhe mendimet e atyre që jetojnë në një qytet me ne, të cilët ndoshta nuk i kemi njohur siç duhet më parë.

Ndiqni puntatën e parë të “Box Pop” dhe mos ngurroni të na jepni mendimin tuaj rrjetet tona sociale ose në Whats App në numrin 0674009040.

Mos u ndani nga ne, surpriza të tjera na presin në vijim! /abcnews.al