“Ruaja lopët në mes të qytetit dhe pse u shkollova për aktrim”, Arjola rrëfen një tjetër histori nga jeta e saj

schedule17:30 - 26 Janar, 2022

schedule 17:30 - 26 Janar, 2022

Loja me sekrete ka ngjallur reagime mes banorëve në shtëpinë e Big Brother VIP. Egzona tregoi se ajo kishte ndihmuar nënën e saj që të pastronin shtëpi shumë vite më para. Por pas përfundimit të spektaklit, Egzona shpërtheu në lot pasi mendon se nëna e saj mund të jetë prekur që ka zbuluar këtë sekret.

Ndërsa Donaldi dhe Arjola po e ngushëllonin, kjo e fundit tha se nuk është turp të tregosh punën që ka bërë. Aktorja nga Tropoja tregoi mes të tjerash se dhe asaj i është dashur që moshën 10-vjeçare të ruajë lopët edhe pse ka kryer 16 vite shkollë për aktrim.

“Kam mbaruar 16 vjet shkollë për aktore, kur kam qenë 10 vjeçare jam detyruar të ruaj lopë në mes të qytetit, lindur e rritur në qytet për shkak se dëshirën e kisha që të qëndroj tek dajat. Kam ruajt lopët në mes të qytetit tre muajt e verës”, u shpreh Arjola./abcnews.al