Rita Ora publikon foton e nxehtë nga karantina

schedule09:02 - 27 Maj, 2020

schedule 09:02 - 27 Maj, 2020

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme në botë. Edhe këto muaj izolimi këngëtarja me origjinë shqiptare ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale.

Rita është izoluar në fshatin Cotswolds rreth 200 km nga Londra dhe nga oborri i shtëpisë të cilën e ka marrë me qira ajo vazhdimisht ka postuar foto.

Në këtë vend, Rita e ka kaluar kohën prej që ka filluar pandemia e koronavirusit.

Së fudmi ajo ka publikuar një tjetër foto ku shfaqet e veshur në bikine ngjyrë të zezë.