“Rikthehet mbreti i rap-it”, Unikkatil publikon këngën e re pas dy vitesh pritjeje

schedule22:32 - 5 Maj, 2022

schedule 22:32 - 5 Maj, 2022

Pak ditë më parë, Unikkatili zbuloi se po përgatiste diçka të re. Tani, pritjes i ka ardhur fundit pasi reperi ka publikuar këngën që mban titullin “Po eci”. Adhuruesit e tij mezi po prisnin projektin e ri pasi reperi ka qëndruar larg muzikës për gati dy vite.

Padyshim kënga do të mirëpritet nga fansat e tij, cili konsiderohet ndër reperët e parë dhe më të suksesshëm shqiptar. Adhuruesit e tij kanë vërshuar me komente duke theksuar rikthimi i “mbreti të Rap-it” do të thyejë shumë rekorde.

“Është koha të dëgjojmë pak “rap” në kuptimin e plotë të “fjalës”. Unik-katil si gjithmonë”, “Mbreti i Rap qe kenget e tij nuk vdesin kurre. E kam degjuar shume vite me pare dhe do ta degjoj gjithmone”, “Kjo është muzikë, më në fund.”, shkruajnë disa ndjekës. /abcnews.al