Rashani shënon dhe i jep fitoren Clermont kundër Nice

schedule17:15 - 6 Shkurt, 2022

schedule 17:15 - 6 Shkurt, 2022

Elbasan Rashani ka shënuar një gol spektakolar në sfidën mes Nice dhe Clermont e cila u luajt në kuadër të javës së 23-të të Ligue 1.

Lojtari shqiptar shënoi golin e vetëm të takimit në minutën e 77-të duke i dhënë edhe fitoren skuadrës së tij Clermont.

Një gol spektakolar nga Rashani i cili nuk fali para portierit për ta dërguar topin në fundin e rrjetës. /f.a/abcnews.al