Rama publikon pamjet: Vijon puna për përfundimin e aeroportit të ri në Kukës

schedule08:05 - 23 Shkurt, 2021

schedule 08:05 - 23 Shkurt, 2021

Kryeministri Edi Rama, në rrjetin social “Facebook”  publikon video të punimeve të aeroportit të ri në Kukës.

“Mirë mëngjes dhe me punën që vazhdon për përfundimin e aeroportit të ri Ndërkombëtar në Kukës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama bashkangjitur videos së publikuar.

/abcnews.al/