Rama publikon pamjet mahnitëse nga pika turistike e Dardhës

schedule08:09 - 23 Janar, 2022

schedule 08:09 - 23 Janar, 2022

Kryeministri Edi Rama  këtë të diel e ka nisur me një video nga pika turistike e Dardhës.

Nga Pamjet shihet sesi dhe pse në ditë të ftohta Dardha mbetet një ndër destinacionet turistike më të preferuara nga qytetarët.

Kreu i qeverisë përmes kësaj video uron një fundjavë të mbarë për të gjithë.

“MIRËMËNGJES 😊

nga Dardha😍”, shkruan Rama./abcnews.al