Rama poston foto nga grykëderdhja e lumit Shkumbin: Mirëmëngjesi me pamje mahnitëse

schedule08:25 - 20 Qershor, 2021

schedule 08:25 - 20 Qershor, 2021

Kryeministri Edi Rama siç dhe e ka bërë traditë tashmë ka zgjedhur që këtë të dielë ta nisë me një foto nga një tjetër “pjesë”, e vendit.

Rama përmes një fotoje të postuar në profilin e tij, ka zgjedhur pamjet nga grykëderdhja e lumit Shkumbin në Bashtovë.

Mirëmëngjes me këtë panoramë nga grykëderdhja e lumit Shkumbin në Bashtovë“, shkruan kryeministri krahas fotos./abcnews.al