Rama nxjerr pamje nga materniteti i Beratit: Tjetër zotim i mbajtur

schedule08:17 - 5 Janar, 2022

schedule 08:17 - 5 Janar, 2022

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamje nga materniteti i ri i Beratit.

Rama thotë se ky është një tjetër zotim i mbajtur në rrugën e Rilindjes së shëndetësisë.

“Mirëmëngjes dhe me Maternitetin e Ri të Beratit, tjetër zotim i mbajtur në rrugën e Rilindjes së Shëndetësisë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama. /Abcnews.al