Rama nxjerr pamje nga Kanionet e Erzenit: Natyrë spektaklolare

schedule17:53 - 27 Korrik, 2021

schedule 17:53 - 27 Korrik, 2021

Këtë pasdite, kryeministri Edi Rama ka ndarë pamje nga Kanionet e Lumit Erzen.

Me anë të një video në rrjetet sociale, Rama u uron të gjithëve pasdite të këndshme.

“Pasdite të këndshme nga kanionet e lumit Erzen dhe natyrës spektakolare”, shkruan Rama. m.v/abcnews.al