Qytetarët e Prishtinës të befasuar nga dorëheqja e Haradinaj: Nuk e prisnim

schedule12:54 - 20 Korrik, 2019

schedule 12:54 - 20 Korrik, 2019

Qytetarët e Prishtinës janë shprehur të befasuar nga dorëheqja e Ramush Haradinaj nga posti i kryeministrit. Disa prej tyre nuk e pranojnë dhe urojnë rikthimin e tij në krye të ekzekutivit. Ndërsa të tjerë e shohin si të dyshimtë ftesën e gjykatës së Hagës./ABC News Albania 24/7