Pse Princesha Anne është bërë temë diskutimi edhe një herë

schedule09:22 - 22 Mars, 2023

schedule 09:22 - 22 Mars, 2023

Princesha Anne ka vendosur të bëjë një partneritet televiziv me Coronation Street për Acid Survivors Trust International. Anna-s iu bë një turne në setin e famshëm nga producenti i serialit Iain MacLeod dhe shefi i ITV-së, John Whiston.

Shkrimtarët, ekipi dhe anëtarët e departamentit të ‘make-up’ biseduan me të si për punën e tyre ashtu edhe për komplotin e shfaqjes.

Princesha Anne ka emocionuar fansat e saj me fotot e publikuara dhe shumë kanë shprehur simpatinë për motrën e Charles.

Unë e dua Princeshën Anne dhe e ndjek kudo që ajo shfaqet”, “Punëtorja më e vështirë e familjes. Çfarë nderi për të gjithë ata që punojnë në këtë shfaqje televizive”, vunë në dukje disa.

Shifrat zyrtare të publikuara pas vdekjes së Elizabeth përfshinin Anne në mesin e familjes mbretërore më të vështirë për vitin 2022.

Princesha Anne zuri vendin e parë, me korrikun që ishte muaji i saj më i ngarkuar, duke bërë 214 paraqitje.

Nga ana tjetër, të shtunën e kaluar, Anna ka ndjekur ndeshjen e regbit mes Skocisë dhe Italisë në stadiumin Murrayfield.

Princesha Anne 72-vjeçare dukej e veshur me një pallto marine, të cilën e kombinoi me një shall dhe aksesori ishte një zgjedhje ideale për pamjen e saj./abcnews.al