Perrie Edwards planifikon një karrierë larg muzikës dhe Little Mix

schedule12:25 - 18 Tetor, 2021

schedule 12:25 - 18 Tetor, 2021

Përflitet se vajzat e Little Mix po planifikojnë një karrierë solo pasi të përfundojnë turneun e tyre në pranverë. Por drejtimi i Perrie Edëards nuk do të jetë në muzikë. Gazeta britanike The Sun raporton se këngëtarja ka kaluar më shumë se dy vjet duke punuar për një markë luksoze të quajtur Disora.

Perrie po planifikon të rizbulojë veten si një guru e stilit të jetesës

Këngëtarja ka paraqitur një kërkesë për markën tregtare për të mbuluar një gamë të madhe artikujsh, që do të përfshijë stoli, veshje dhe kozmetikë. “Muzika është dashuria e parë e Perrie-t dhe në asnjë mënyrë ajo nuk ka përjashtuar të bëjë këngë solo në të ardhmen.

Plani: Sipas The Sun, grupi ka negociuar në heshtje për menaxhimin e ri dhe regjistrimin e marrëveshjeve, por mund të vendosë të shkojë në një pauzë të pacaktuar, në vend që të thërrasë në grup për mirë.

Perrie-t i erdhi kjo ide disa vjet më parë dhe kaloi shumë kohë duke punuar në të gjatë gjithë kohës së pushimit nga Little Mix kur ishin në izolim. Ajo do ta lansojë në ditët e ardhshme. Do të jetë projekti i parë i madh që ajo ka ndërmarrë që kur ka djalin e saj Axel në gusht.”, tha një burim. /abcnews.al