Përrallor, Lori Hoxha zbulon vendin ku do të mbajë dasmën

schedule11:04 - 6 Gusht, 2020

schedule 11:04 - 6 Gusht, 2020

Blogerja e njohur Lori Hoxha i jep herë pas here mundësinë fansave të pyesin për gjërat kanë kuriozitet. Edhe këtë herë, pyetjet kanë qenë të shumta, ku normalisht vëmendjen më të madhe e kanë marrë ato për jetën private.

Mirëpo, ajo që ka tërhequr vëmendjen ka qenë dasma dhe dëshirat që blogerja ka për të ardhmen.

“Nëse do të martoheshe, ku do ta organizoje? Dasma e Sarës ishte e mrekullueshme”, ka shkruar një ndjekës.

Ndërkohë Lori nuk ka hezituar të përgjigjet. “Sarës nuk mund t’ia kaloj, por mund ta provoj në Kapri”, është shprehur trashëgimtarja e Top Channel.

Kujtojmë se dasma e Sarës u realizua në Lago di Como dhe u komentua gjatë në media duke u cilësuar si përrallore./abcnews.al