Përplasi çiftin dhe foshnjen 3-muajshe te vijat e bardha, kjo është makina e autorit të arratisur

schedule13:53 - 8 Maj, 2022

schedule 13:53 - 8 Maj, 2022

Kjo është makina e shoferit, Ajas Sulejmani i cili përplasi çiftin dhe fëmijën e tyre 3-muajsh në Tiranë ditën e sotme.

Pas aksidentit shoferi braktisi Benzin G Class në vendin e ngjarjes dhe u largua.

Abc mëson se makina është me targa gjermane.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:25 në afërsi të kompleksit “Deliorgji” te Rruga e Kavajës.

Lexo edhe: Karroca e foshnjes e përmbysur në mes të rrugës, çifti i shtrirë në tokë, foto nga aksidenti në Tiranë

Nga aksidenti mbetën të plagosur çifti i bashkëshortëve V. K., 43 vjeç, A. K., 48 vjeç dhe foshnja e tyre 3-muajshe.

Ata ndodhen në spital nënë kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes./abcnews.al/