Përkeqësimi i motit, pezullohet lundrimi në Vlorë

schedule14:24 - 28 Nëntor, 2021

schedule 14:24 - 28 Nëntor, 2021

Përkeqësimi i motit dhe deti me dallgë kanë sjellë pezullimin e lundrimit detar në Vlorë. Mësohet se për shkak të këtyre kushteve të motit, lundrimi do të jetë i pezulluar deri në datën 30 nëntor.

Ndërkohë parashikohet qe sot dhe nesër të ketë stuhi dhe reshje te dendura shiu në Vlorë. /abcnews.al