Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, nuk ka të lënduar

schedule17:59 - 15 Qershor, 2020

schedule 17:59 - 15 Qershor, 2020

Një banesë është përfshirë nga flakët pasdfiten e kësaj të hëne në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Memo Meto”, në banesën e një 78 vjeçarje.

Policia bën me dije se zjarri është shuar dhe nga flakët fatmirësisht nuk ka të lënduar vetëm dëme materiale.

Njoftimi i policisë:

Më datë 15.06.2020, rreth orës 17:30, në rrugën “Memo Meto”, ka rënë zjarr në banesë, e shtetases S.M., 78 vjeçe, ku nuk ka vetëm të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje, të cilat bën të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. /abcnews.al