Pasi telefonoi Veliajn live në studio, ironizon Kel Demi: Erdhi uji…

schedule07:41 - 6 Korrik, 2020

schedule 07:41 - 6 Korrik, 2020

Pas telefonatës live në studio ditën e enjte me kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj, mëngjesin e sotëm në emisionin ‘ABC-ja e Mëngjesit’ moderatori Enkel Demi ka treguar me plot ironi se tashmë problemi i tyre është zgjidhur.

Duke bërë batuta me kolegët Sibora Bitri dhe Alban Musa, Keli ka konfirmuar se në shtëpinë e këtij të fundit, përfshirë këtu shumë qytetarë të Tiranës, madje edhe në studiot e televizionit ka ardhur uji.

Demi: Albani është jashtëzakonisht i kënaqur se i ka ardhur uji në shtëpi.

Musa: Bashkë me telefonatat nga bashkia.

Demi: Kam një surprizë ka ardhur uji edhe në studio. Prandaj le të shohim si ka ardhur uji në shtëpinë e Albanit apo në shtëpitë e Albanit

(Transmetohet video)

Musa: Selita më përfshinë.

Demi: I themi lalit mirëmëgjes se e dimë që e kemi edhe shikues tonin.

Musa: U lava./abcnews.al