Pasi konfirmoi zyrtarisht ndarjen, zbuloni kë zgjedh Zerka mes Ronelës dhe Samantës

schedule15:58 - 24 Nëntor, 2020

schedule 15:58 - 24 Nëntor, 2020

Çifti i shumëpërfolur, Ronela dhe Zerka nuk janë më bashkë dhe këtë e ka konfirmuar vetë këngëtari.

Zerka tregoi se i ka fshirë të gjitha bisedat me Ronelën dhe madje edhe numrin.

Ndërkohë pak ditë më pas në intervistën e dhënë për “After Party”, në një prej pyetjeve, Zerka është vendosur përballë zgjedhjes mes Ronelës dhe Samantës.

“Rihannën”, u përgjigj Zerka, i cili pak kohë më parë u përfshi në sherrin e dy ish-mikeshave, Ronelës e Samantës. l.k/abcnews.al