Pas 5 vitesh, Dhurata Dora dhe Capital T po bëhen gati për një tjetër hit

schedule07:33 - 17 Shtator, 2021

schedule 07:33 - 17 Shtator, 2021

Dhurata Dora dhe Capital T po vijnë me një super bashkëpunim. Reperi tërhoqi vëmendjen pasi publikoi një foto ku shihej i maskuar duke lënë të kuptohej se look-u ishte pjesë e klipit të tij më të ri.

Por si duket, në këtë projekt nuk do të jetë vetëm, pasi përflitet se ka punuar me Dhuratën. Detaji i “emoji-ve” të njëjta në profilet e tyre në Instagram nuk i ka shpëtuar fansave, të cilët janë të bindur se dyshja po vjen fuqishëm me një super hit.

Kjo nuk është hera e parë që dyshja vijnë bashkë në një duet. Dhe para pesë vitesh, ata sollën “Bongo”, e cila u kthye në hitin e asaj kohe.

/abcnews.al