Parashikimi i motit, si do të ndryshojnë temperaturat

schedule07:29 - 3 Korrik, 2020

schedule 07:29 - 3 Korrik, 2020

Vendi ditën e sotme do të karakterizohet nga një mot me diell.

Sipas MeteoAlb temperaturat maksimale do të regjistrohen në vendet e ulëta 35°C, ndërsa ato minimale në vendet malore 15°C.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 24 / 34°C

në vendet e ulëta: 21 / 35°C

në vendet malore: 15 / 31°C