Parashikimi i motit, si do të ndryshojnë temperaturat

schedule07:12 - 29 Qershor, 2020

schedule 07:12 - 29 Qershor, 2020

Vendi ditën e sotme pritet të shoqërohet me reshje të dobëta në disa zona.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 31°C

në vendet e ulëta: 16 / 34°C

në vendet malore: 14 / 30°C