Parashikimi i motit, si do të jenë temperaturat ditën e sotme

schedule07:33 - 27 Korrik, 2020

schedule 07:33 - 27 Korrik, 2020

Vendi ditën e sotme do të shoqërohet nga temperatura të larta.

Sipas Meteoalb era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 33°C

në vendet e ulëta: 17 / 34°C

në vendet malore: 14 / 28 °C