Panairi i Turizmit

schedule15:12 - 7 Prill, 2018

schedule 15:12 - 7 Prill, 2018

Për dy ditë ka çelur dyert në kryeqytet panairi mesdhetar i Turizmit. Është viti i dytë rresht që ky aktivitet zhvillohet në Tiranë, aktivitet i cili synon thithjen e turistëve dhe aksesin në ato që quhen tregje të dyta e të treta!/abcnews.al