“Pa 10 mijë euro nuk shkoj në dasma”, këngëtari i muzikës popullore kërcënon mediat

schedule07:54 - 4 Gusht, 2020

schedule 07:54 - 4 Gusht, 2020

Këngëtari i muzikës popullore Ramadan Krasniqi, i njohur si Dani ka sqaruar disa artikuj ku citohej se ai të ketë thënë “Nuk shkoj në dasma pa 10 mijë euro”.

Këngëtari e ka mohuar të ketë thënë një gjë të tillë, dhe përmes një postimi në Facebook fton organet e drejtësisë të merren me njerëz që botojnë artikuj të tillë.

“Me keqardhje për publikun dhe fansat! Nuk e njohë këtë Portal! Nuk kam dhënë askund një intervistë tëtillë e as të përafërt! Cka është MJAFT është MJAFT! Ftojë publikisht Policinë dhe Hetuesinë të merren me këtë Media dhe këso njerëzish”, thuhet në postimin e Krasniqit. /abcnews.al