Nuk është e drejtë! Do të buzëqeshni edhe ju për konkurencën mes Deonit dhe Tarameles

schedule18:15 - 23 Shtator, 2020

schedule 18:15 - 23 Shtator, 2020

“Fëmijët e famshëm të Instagramit” ishte kjo tema e programit “ABC e Pasdites” me moderatorin Ermal Peçi, ku protagonistët ishin vetë fëmijët më të famshëm në social media.

Marge Pëllumbi dhe Deon Gjoni janë padiskutim dy fëmijët më të famshëm në Instagram. E duket se për Deonin konkurrenca ka filluar.

Ndërsa është pyetur nga Ermali se sa kohë dhe ndjekës ka në rrjetet sociale apo famën që ai ka, Deoni me qëndrimin e tij prej një djali të rritur tregon se ka që në vitin 2017 aktive, e nënrreshta bën një krahasim me Taralemen.

“Mua do më gjeni në youtube, Tëitter apo në ëeb-site sepse do të kem kompaninë time. Kam dy tre vite në instagram, por kanali i Youtube-it  më thotë se kam bërë join (e ka hapur) në nëntor të 2017 dhe unë isha 4 vjeç. Në fakt një shoku im në Instangram, që ju e keni parë nga Piter Pani kishte më shumë follower-sa në Instagram se sa unë, kishte mbi 100 mijë dhe unë kisha nën 100 mijë. Kjo nuk është e drejtë!”

Mos humbisni intervisten ne YOUTUBE.