Nostalgji/ Këto foto do t’ju kthejnë në vitet ’90 dhe ’00

schedule07:56 - 25 Qershor, 2022

schedule 07:56 - 25 Qershor, 2022

Kujtimet janë të paqarta, por ato nuk zhduken kurrë. Teknologjia tani po përparon në mënyrë të pakontrolluar dhe nuk e dimë kurrë se kur do të ndalojnë zbulimet e saj.

Aty ku mendoni se keni celularin më të avancuar në treg, në të njëjtën ditë ka tre të tjerë që janë bërë shumë më mirë se i juaji. Evolucioni po përparon me një ritëm alarmues, deri në pikën ku shumica e gjërave me të cilat ishim mësuar deri në vitet 1990 janë zhdukur.

Shihni se çfarë nënkuptojmë me albumin e mëposhtëm:

 

/abcnews.al