Një turist polak rrëzohet në Theth, kërkohet ndihmë për transport nga ajri

schedule20:11 - 29 Gusht, 2019

schedule 20:11 - 29 Gusht, 2019

Një turist polak është rrëzuar në Theth dhe është dëmtuar nga gjymtyrët. Sipas informacionit të parë ai është rrëzuar në vendin e quajtur “Maja e Harapit” dhe ka kërkuar ndihmë. Por sipas emergjencave të Shkodrës, në vendin ku ka rënë turisti është terren i vështirë dhe nuk mund të ndërhyhet, ndaj kërkohet ndihmë nga ajri për ta dërguar në spital. /ABC News Albania 24/7