“Një tjetër ditë në punë”, partnerja e CR7 provokon pa u zhveshur

schedule15:39 - 2 Tetor, 2020

schedule 15:39 - 2 Tetor, 2020

Bashkëshortja e Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, di si të tërheqi vëmëndje. Shpesh herë bukuroshja poston foto provokuese në “Instagram”, ku nuk nguron të shfaqë format e saj perfekte. Këtë herë ajo ka pozuar e veshur, por pozicioni i saj ka ndezur imagjinatën e ndjekësave të saj.

 

 

“Një tjetër ditë në punë. Fundjavë të mbarë të gjithëve,” shkruan Georgina krahas fotos. Ajo është në tualet teksa ka shkrepur një foto me këmbën përpjetë.

View this post on Instagram

Otro día en la oficina #work 💻 Feliz fin de semana 🏡❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Deri më tani çifti është në një marrëdhënie të shkëlqyer, ku shpesh herë postojnë foto me njëri tjetrin. Ylli i Juventusit është shumë i lumtur krahas modeles dhe këtë verë ata u martuan edhe pse bënë një festë të vogël vetëm me miqtë e ngushtë. /abcnews.al