Një makinë përplaset me motorin, vdes burri, plagoset gruaja

schedule15:49 - 6 Dhjetor, 2017

schedule 15:49 - 6 Dhjetor, 2017

Një burrë humbi jetën, kurse gruaj e tij u plagos në një aksident rrugor në Durrës. Ngjarja ndodhi ne në vendin Ura Dajlanit, pranë Stacionit të Trenit. Sipas të dhënave të para një makinë përplasi motorin me teë cilin lëvizte çifti, për shkaqe të paqarta. Policia ndaloi drejtuesin e makinës dhe nisi hetimet për zbardhjen e ngjarjes./abcnews.al