Një makinë bie në lumin Mat/Shoferi hidhet dhe shpëton

schedule10:53 - 7 Dhjetor, 2017

schedule 10:53 - 7 Dhjetor, 2017

Një makine ka rënë gjatë natës në lumin Mat. Për fat shoferi u hodh në kohë nga makina dhe shpëtoi. Ai i tha policisë se ishte mirë me shëndet dhe ndodhet në shtëpine e tij në Bulqizë. Ngjarja ndodhi në rrugën nacionale Burrel-Bulqizë.  Por policia u njoftua në sallën operative në mëngjes herët.  Shërbimet e Policisë ndodhen në vendin e ngjarjes për zbardhjen e poltë të saj, si dhe po punojnë për nxjerrjen e automjetit nga uji./abcnews.al

 

https://youtu.be/IWsXzon4kdw