Ndërron jetë nga mbidoza make-up artistja shqiptare

schedule16:36 - 24 Nëntor, 2020

schedule 16:36 - 24 Nëntor, 2020

Ka ndërruar jetë në moshë të re make-up artistja kosovare, Marigona Obërtinca.

Lajmi i hidhur është bërë i ditur nga familjarët e së ndjerës.

Sipas mediave vendase, bëhet me dije se artistja kosovare ka vdekur nga mbidoza.

Burimet tregojnë se Marigona ishte shtrirë në spital pas përdorimit të tepruar të narkotikëve dhe nuk ka arritur të mbijetonte. l.k/abcnews.al