“Natën ma”, mesazh i fortë për marrëdhëniet nënë-bijë

schedule16:11 - 21 Prill, 2018

schedule 16:11 - 21 Prill, 2018

Drama psikologjike “Natën ma” ngjitet premierë në Teatrin e Metropolit me regji të Ema Andreas. Vepra, e cila flet për marrëdhëniet nënë-bijë, është jetësuar nga një grup artistësh femra. Menjëherë pas premierës, ata rrëfejnë emocionet dhe ftojnë publikun që të reflektojnë përmes kësaj shfaqjeje./abcnews.al