“Na ishte njëherë gjumi”, Olta Gixhari tregon “vuajtjet” disa muaj pas lindjes

schedule11:41 - 19 Tetor, 2020

schedule 11:41 - 19 Tetor, 2020

Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë pak muaj më parë. Aktorja është shpërngulur prej kohësh në Spanjë, ku dhe jeton me partnerin, identitetin e të cilit e ka mbajtur jashtë vëmendjes së publikut. Megjithëse nuk e ka treguar portretin e të birit, Olta nuk i kursen momentet e ëmbla me Amarin në rrjete sociale.

Së fundmi, aktorja ka ndarë me ndjekësit disa nga “vuajtet” që po përjeton që nga ardhja në jetë e të voglit Amar. Përmes një postimi në rrjete sociale, ajo tregon se i mungon shumë gjumi. “T’kem t’flej icik ?! Na ishte njëherë gjumi… Mama me kohë të plotë”, ka shkruar Olta krahas postimit.

 

View this post on Instagram

 

T’kem t’flej icik ? . . #naishtenjeheregjumi #mamáfulltime

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Amar ka ardhur në jetë në një ditë të veçantë për çiftin. “Djali ynë erdhi në jetë me 21/8/2020 kjo ishte një surprizë kaq e bukur për ne, pasi kjo datë përmban datën e lindjes së babit të tij 21 dhe datën e lindjes sime 8.”, tha aktorja. xh.d/abcnews.al