Mourinho kërkon te Roma mbrojtësin e Barcelonës

schedule21:17 - 26 Qershor, 2022

schedule 21:17 - 26 Qershor, 2022

Roma është në kërkim të një tjetër qendërmbrojtësi dhe në skenë ka dalë edhe një emër nga LaLiga.

Bëhet fjalë për mbrojtësin francez të Barcelonës, Clement Lenglet. Me Katalanasit ai e ka mbyllur.

Veç Romës edhe Tottenham e do mbrojtësin e qendrës. Mourinho e do me në skuadër dhe u mbetet drejtuesve ta bindin Lenglet. / abcnews.al