Moti – E shtunë, 20 tetor 2018

schedule10:36 - 20 Tetor, 2018

schedule 10:36 - 20 Tetor, 2018

Sipas MeteoAlb, vendi ynë dominohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta deri në mesditë kur vranësirat dendësohen në zonat malore, kryesisht veriore. Parashikohet që pasditja dhe mbrëmja të vijojne me kthjellime dhe vranësira të shpeshta deri në orët e vona të natës kur pritet zhvillim i tyre duke gjeneruar shira në veri-verilindje./abcnews.al

Prezantoi: Fioralba Dizdari