Morena Taraku tregon pengun e jetës: Çfarë do bëja nëse kthej kohën pas

schedule22:16 - 4 Qershor, 2020

schedule 22:16 - 4 Qershor, 2020

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku është një ndër vajzat më të komentuara të showbizz-it. Ajo vazhdimisht ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Ndrëkohë së fundmi ka vendosur të jetë më e hapur. Modelja ka zgjehdur tu përgjigjet pyetjeve të fansave në Instastory.

Njëri prej tyre e ka pyetur Morenën se çfarë do të donte të ndryshonte po të kthete kohën pas.

“S’do bëhesha kurrë person publik, sepse njerëzit flasin shumë dhe kurrë nuk mund te dinë të vërtetën”, ka thënë ajo.

/abcnews.al