Moderatorja shqiptare flet për bashkëshortin: Ka qenë tmerrësisht xheloz 2 vitet e para

schedule22:41 - 6 Korrik, 2022

schedule 22:41 - 6 Korrik, 2022

Moderatorja e njohur, Aulona Musta ka zbuluar se vitet e para të lidhjes së saj nuk kanë qenë aq të lehta në marrëdhënien në çift. Kjo pasi shkak është bërë xhelozia. Sipas saj, bashkëshorti ka qenë shumë xheloz, ndërsa më vonë me kalimin e kohës gjërat ndryshuan.

“Në dy vitet e para të lidhjes ka qenë një tmerr. Tre katër vitet e para kanë qenë okej pastaj u bëmë rehat. Është shumë normale që kur je në fillim të marrëdhënies të duhet pak kohë, patjetër që do të kesh probleme. Edhe kur shoh fotot e mia në Facebook para 12 vitesh kam foto me minifund, me dekolte të hapur dhe s’kam pasur asnjë problem. Ai e kupton që është pjesë e punës time”, u shpreh Aulona në “Goca dhe Gra”.

Kujtojmë që çifti janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Amara./abcnews.al