‘M’i ngre rrahjet e zemrës’, Kejvina Kthella zbulon frikën e saj më të madhe

schedule15:33 - 4 Tetor, 2020

schedule 15:33 - 4 Tetor, 2020

Modelja e njohur, Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo publikon herë pas here foto të ndryshme nga përditshmëria, të cilat nuk kalojnë pa u komentuar.

Këtë herë Kejvina ka zbuluar në Instagram frikën e saj më të madhe. Edhe pse udhëton shpesh, ajo ka frikë nga lartësitë dhe këtë e ka treguar me anë të disa postimeve.

Modelja ka publikuar foto ku shihet duke udhëtuar me avion, krahas së cilave shkruan: “Vetëm avioni m’i ngren rrahjet e zemrës në 10000000. Si jemi me frikën?”. l.k.abcnews.al