Mësoni si do të jetë moti gjatë ditës së sotme

schedule07:14 - 5 Maj, 2020

schedule 07:14 - 5 Maj, 2020

Këtë të martë vendi do të shoqërohet me mot me diell gjatë gjithë ditës.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 10/ 21°C

në vendet e ulëta: 9 / 23°C

në vendet malore: 3 / 17 °C

Ndërkohë era pritet të fryjë e lehtë dhe mesatare.