Mënyra e veshjes/ Rama: Kam një lidhje me Konicën dhe Nolin

schedule20:52 - 20 Shkurt, 2018

schedule 20:52 - 20 Shkurt, 2018

Duke pasur parasysh mënyrën e të veshurit të Kryeministrit, nuk mund të mungonte pa u diskutuar nga Mustafa Nano në emisionin “Provokacija” në ABC News.

Me veshjen, sipas Nanos, kryeministri është i ngjashëm me natyrën e Faik Konicës.

Edi Rama: E di që kam një lidhje kështu…

Mustafa Nano: Me Konicën?

Edi Rama: Po e di. Me Konicën dhe me Nolin. E kam jetuar gjithmonë si një lidhje timen të fshehtë me ta./abcnews.al