Mediu: Protesta e 27 janarit i thërret ndërgjegjes qytetare

schedule14:07 - 24 Janar, 2018

schedule 14:07 - 24 Janar, 2018

Në Asamblenë e Partië Republikane, kreu i saj Fatmir Mediu foli për protestën e 27 Janarit, mungesën e ligjshmërisë në vend, sigurinë dhe rrugën e Shqipërisë drejt Bashkimit Europian./abcnews.al