Me fotot në momente intime, Dafina konfirmon ribashkimin me Dj e njohur

schedule12:58 - 14 Janar, 2021

schedule 12:58 - 14 Janar, 2021

Dafina dhe Dj Geek janë në një nga çiftet më të komentuar në mediat rozë. Megjithatë kohët e fundit vetë Dafina deklaroi se ata ishin ndarë dhe ajo do fokusohej tek karriera.

Nuk ka vonuar shumë dhe çifti janë ribashkuar. Edhe këtë lajm e ka bërë të ditur vetë këngëtarja duke publikuar dy foto nga pushimet e tyre.

Në një prej fotove dyshja shfaqen në një moment intim duke dhuruar një puthje dhe duhet thënë se Dafina duket shumë e lumtur. l.k/abcnews.al