A jeni gati? Dafina Zeqiri dhe Alban Skënderaj sjellin këngën e shumëpritur

schedule15:50 - 15 Tetor, 2022

schedule 15:50 - 15 Tetor, 2022

Dafina Zeqiri dhe Alban Skënderaj i kanë surprizuar të gjithë. Dyshja kanë bashkuar forcat dhe do sjellin së bashku një këngë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dafina, e cila ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqet me Albanin dhe ka zbuluar se kënga titullohet “Copa copa”.

“Qe sa vite që flasim për një bashkëpunim dhe më në fund ia dolëm!
A jeni gati???”, ka shkruar ajo krahas fotos, duke marrë shumë komente. Fansat janë shprehur shumë entuziastë dhe kanë thënë se mezi po e presin ta dëgjojnë hitin e ri./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)