Me bikini dhe qenushin Uno, e dashura e Dele Alli provokon nga plazhi

schedule15:39 - 30 Qershor, 2020

schedule 15:39 - 30 Qershor, 2020

Mesfushori i Tottenham, Dele Alli, po vazhdon stërvitjen me ekipin ndërkohë që tashmë Premier League është rikthyer. Nga ana tjetër e dashura e tij, Ruby Mae, i ka shfrytëzuar në maksimum temperaturat e larta dhe ditët e fundit ajo është parë në plazhin e Sandbanks.

Modelja e cila është në një lidhje me anglez in që nga viti 2016, postoi dhe një foto në “Instagram”, ku Mae ishte në shoqërinë e qenit të tyre, Uno. Me bikini dhe gjithmonë tërheqëse, fotoja e Ruby mori shumë pëlqime dhe padyshim Dele Alli është me fat. /abcnews.al

View this post on Instagram

Got my hat from Costco 😉👌🏾

A post shared by Ruby 🤍 (@rube_mae) on