Mbytet në rezervuarin e Manzës, 47 vjeçari iranian

schedule10:10 - 20 Qershor, 2018

schedule 10:10 - 20 Qershor, 2018

Një 47 vjeçar iranian që jeton në Manëz të Durrësit është mbytur në rezervuarin e fshatit Rrotull. Ai ka qenë duke u larë dhe nuk dihen rrethanat se si nuk mundi të dilte më nga uji. Polumbarët e RENEA-s kanë nisur kërkimet që mbrëmë dhe po vazhdojne edhe sot për gjetjen e trupit të 47 vjeçarit. Në të njëjtën kohë policia po heton për të zbardhur të plotë ngjarjen. /abcnews.al