Manolas me ekip të ri, “perëndia” greke zyrtarizohet në Emiratet e Bashkuara

schedule18:37 - 23 Shtator, 2022

schedule 18:37 - 23 Shtator, 2022

 

Nëpërmjet kanaleve zyrtareve të rrjeteve sociale, Sharjah ka zyrtarizuar ardhjen e Kostas Manolas në ambientet e klubit të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Mbrojtësi grek, dikur lojtar i Romës dhe Napolit, është duke iu nënshtruar ekzaminimeve mjekësore para firmës në fletën e bardhë të kontratës./ h.ll/abcnews.al