Makina përplaset me motorin në Kamëz, plagoset drejtuesi

schedule22:56 - 4 Maj, 2018

schedule 22:56 - 4 Maj, 2018

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kamëznë “Bulevardin Blu”. Sipas policisë një person ka mbetur i plagosur nga përplasja  e një motori me një makinë.

Për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit. Ai është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Identiteti i tij nuk bëhet me dije. Grupi hetimor është në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e shkaqeve. /abcnews.al