Makina del nga rruga, humb jetën shoferi në Bulqizë

schedule11:26 - 4 Shkurt, 2018

schedule 11:26 - 4 Shkurt, 2018

Drejtuesi i një mjeti ka humbur jetën, pasi makina me të cilen ai po udhëtonte doli nga rruga dhe u përmbys në anë të saj.
Dy familjaret e tij morën plagë të lehta dhe janë jashtë rrezikut për jetën.
Aksidenti rrugor ndodhi paraditen e sotme në hyrje të Bulqizës. Mendohet që shkak i ngjarjes ishte shpejtësia dhe prezenca e lagështirës në rrugë./abcnews.al