Lëkundje tërmeti në Kepin e Rodonit me magnitudë 3.6

schedule10:48 - 9 Gusht, 2018

schedule 10:48 - 9 Gusht, 2018

Ditët e fundit vendi ynë është goditur nga tërmete të vegjël. Edhe mëngjesin e sotëm IGJEUM ka regjistruar një tjetër goditje tërmeti.

Epiqendra është regjistruar në Kepin e Rodonit, në Durrës dhe magnituda ka qenë 3.6.

Fatmirësisht lëkundjet kanë qenë të lehta dhe nuk janë raportuar dëme në njerëz./abcnews.al